Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Cennik


Podane ceny są cenami netto - należy doliczyć 23% podatku VAT

   MODEL   
15-30 dni 6-14 dni 1-5 dni Kaucja
 Kia Picanto 1,0  56 zł  64 zł  73 zł  800 zł
 Kia Venga 1,4  73 zł  81 zł  89 zł  1000 zł
 Kia Venga 1,6  81 zł  89 zł  97 zł  1000 zł
 Kia Rio 1,2  73 zł  81 zł  89 zł  1000 zł
Kia Rio 1,4 81 zł 89 zł 97 zł 1000 zł
Kia Sportage 1,6 121 zł 146 zł 162 zł 2000 zł
-

 Wypożyczenie samochodu powyżej 30 dni stawka negocjowana indywidualnie.

 

Samochody bezpłatnie dostarczamy do klienta powyżej 9 dni wynajęcia ( pn-pt godz.: 7-19 ) na terenie Warszawy, Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego i Zgierza.

Dostarczenie samochodu do 9 dni w Warszawie, Łodzi i lotniska w Modlinie 70 zł.

Odebranie samochodu do 9 dni w Warszawie, Łodzi i lotniska w Modlinie 70 zł.

Wydanie samochodu Warszawa Marki M1 i Łódź Manufaktura 30 zł

Odebranie samochodu Warszawa Marki M1 i Łódź Manufaktura 30 zł

Na terenie Poznania auta dostarczamy gratis przy wynajmie na co najmniej 14dni.

 

Usługi dodatkowe ------

 

- Podstawienie/Odbiór samochodu poza godzinami pracy (pn-pt godz.19-24, 00-07) 35zł
- Podstawianie/Odbiór samochodu w soboty, niedziele i święta 35zł
- Możliwośc oddania samochodu nie umytego i nie odkurzonego opłata 50zł
- Dodatkowy kierowca kierujący pojazdem 10 zł(za cały okres najmu)

 

 

 

Wypożyczalnia aut z Łodzi 154 zł

Jako jedno z większych miast w Polsce i stolica województwa, Łódź jest w stanie zaoferować mnóstwo atrakcji zarówno jej rodowitym mieszkańcom, jak również przybywającym na krótką wycieczkę turystom. Różnego rodzaju zabytki związane z historią, galerie handlowe oraz port lotniczy z bogatą ofertą lotów do wielu krajów Europy to niewątpliwie warte wyróżnienia elementy wpływające na wciąż rosnącą popularność Łodzi. W zależności od upodobań oraz od czasu, jaki chcemy poświęcić na odkrywanie najpiękniejszych zakątków Łodzi, możemy wybrać spośród ogromnej ilości interesujących miejsc. Łodź ma do zaoferowania naprawdę sporo - można tu spędzić romantyczny weekend z drugą połówką, albo zapewnić miło spędzony czas najmłodszym członkom rodziny. Ogród Botaniczny, Palmiarnia, ZOO oraz lunapark to gwarancja dobrej zabawy nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla starszych osób. Z kolei wszyscy ci, którzy chcieliby nasycić się kulturą i sztuką, powinni udać się do jednej z wielu galerii lub do Muzum Sztuki - można tam zobaczyć dzieła bardziej i mniej znanych artystów. Godnymi polecenia miejscami, których nie sposób nie odwiedzić podczas pobytu w Łodzi są niezwykle słynna i jednocześnie najdłuższa ulica handlowa w Europie - Piotrkowska, różnorodne obiekty sztuki sakralnej, a także muzea, takie jak Muzeum Włókiennictwa oraz Muzeum Kinematografii. Wiele wartych odwiedzenia miejsc znajduje się nie tylko na terenie samego miasta, ale również w jego okolicy - są to m.in. Ar­chi­ko­le­gia­ta w Tumie, Re­zer­wat Nie­bie­skie Źró­dła oraz Unie­jów. Aby w komfortowy i szybki sposób zapoznać się z najważniejszymi atrakcjami Łodzi i okolic, warto w trakcie wycieczki skorzystać z oferty wypożyczalni aut. Wynajem auta z pewnością ułatwi zwiedzanie, a także umożliwi dotarcie do wielu miejsc, do których nie sposób dostać się przy pomocy innych środków transportu.